BetClic: Bonus 800 PLN na Gonzo's Quest

W poniedziałek za wpłatę w BetClic otrzymasz dodatkowe 25% do 800 PLN do wykorzystania na slocie Gonzo`s Quest

W kasynie Betclic masz okazję skorzystać z nie lada promocji. Tylko w poniedziałki, na dobry początek tygodnia możesz otrzymać reload bonus 25% do 800 PLN do wykorzystania na automacie Gonzo’s Quest. Rozchmurz się po weekendzie i pozwól zwiększyć Swoje kasynowe konto w każdy poniedziałek.

Otwórz konto w BetClic i odbierz dodatkowe 500% do 200 PLN za free!

Wyraź chęć udziału logując się na koncie. Kliknij link ”Moje bonusy”, wejdź w zakładkę ”Dostępne bonusy”. Wybierz bonus 25% do 800 PLN i kliknij przycisk ”Odbierz bonus”. Na ekranie wyświetli się wiadomość o aktywacji premii i jego dostępności przy najbliższej wpłacie. Zrób depozyt minimum 40 PLN i odbierz bonus. Przyznaną premię należy obrócić 40 razy. Pamiętaj, czym więcej wpłacisz, tym większy profit dla Ciebie. Otrzymany bonus należy wykorzystać tylko na slocie Gonzo’s Quest, ale to chyba dobra wiadomość, bo to automat z wielkim potencjałem wygrywania. Uwolnij w sobie Poszukiwacza Skarbów w Kasynie Betclic! Tylko teraz możesz spędzić niesamowite ekscytujące chwile i bawić się razem z nami, a przy okazji wygrać trochę grosza.

Dla nowych graczy Kasyna Betclic przygotowany jest bonus powitalny na start. Przy pierwszej wpłacie depozytu można otrzymać dodatkowe 500% do 200 PLN. Baw się w Kasynie Betclic każdego dnia począwszy od poniedziałku. Bonus przyznawany jest przy każdej wpłacie w wysokości, co najmniej 40 PLN dokonanej właśnie w poniedziałek. Pamiętaj, aby bonus aktywować przed zrobieniem wpłaty. Maksymalna wpłata, dająca maksymalny bonus w wysokości 800 PLN to 3200 PLN. Tylko w poniedziałki czeka na Ciebie bonus od następnej wpłaty na odlotowy slot Gonzo’s Quest. Z dodatkową gotówką pomóż Gonzo odszukać zaginiony skarb!

Oceń artykuł