Wycieczki do Las Vegas, bonusy i darmowe spiny w turnieju Kasynie Betsafe

Od 2.03 do 12.04 weź udział w turnieju Kasyna Betsafe - do zdobycia wycieczka do Las Vegas, bonusy, a także darmowe spiny

Marzysz, aby obejrzeć prawdziwy rajd samochodowy i polecieć do Las Vegas. Kasyno Betsafe zorganizowało promocję, która trwa od 2 marca do 12 kwietnia 2015 roku. Do wygrania jest 6 pakietów Vegas Dreams i udział w Gumball 3000, który jest międzynarodowym rajdem samochodowym. Kierowcy mają do pokonania trasę 3000 Mil. Łączna wartość naród wynosi 250.000 PLN. Spełniaj marzenia i zostań zwycięzcą w turnieju Vegas Dreams Kasyna Betsafe.

Zapisz się do promocji. Uzbieraj jak największą ilość punktów do rankingu Vegas Dreams, aby otrzymać w nagrodę Pakiet Vegas Dreams dla 2 osób, a także 4000 PLN od Kasyna Betsafe na drobne wydatki. Masz sześć tygodni, aby choć raz skorzystać z jednego Przystanku Gumbal: Stockholm, Oslo, Kopenhaga, Amsterdam, San Francisco oraz Los Angeles. Zastosuj się do instrukcji każdego tygodnia, a zyskasz szansę na wygranie jednego pakietu Las Vegas. Jeśli ukończysz misje lub zakwalifikujesz się do turnieju zdobędziesz nagrody gwarantowane. Dla zawodników, którzy zajmą kolejne miejsca przewidziano mnóstwo nagród.

W skład Pakietu Vegas Dreams, wchodzi: bilet lotniczy w dwie strony do Las Vegas dla dwóch osób; 5-dniowe zakwaterowanie w hotelu ‘Encore’ między 27 maja 2015, a 1 czerwca 2015; transfery hotelowe; udział w przyjęciu z okazji zakończenia rajdu Gumball 3000; niezapomniana i wymarzona jazda po torze Dream Racing Experience - oczywiście, jeśli posiadasz prawo jazdy; kolacja w restauracji ‘Mizum’; udział w Pokazie Cirque Du Soleil ‘One’ Michaela Jacksona oraz 4.000 PLN w gotówce.

Jeżeli w danym tygodniu promocyjnym, znajdziesz się w rankingu 100 najlepszych zawodników miedzy poniedziałkiem, a czwartkiem, weźmiesz udział w turnieju finałowym, który odbywać się będzie w każdy weekend miedzy piątkiem od godziny 16:00, a niedzielą do godziny 23:59. Żeby się zakwalifikować należy rozegrać najmniej 250 rund w poszczególnych grach za minimalną stawkę 1 PLN za obrót. Zwycięzcą turnieju finałowego zostanie gracz z najwyższym współczynnikiem wygranych w wyszczególnionych grach, przynajmniej w 100 rundach za kwotę nie mniejszą niż 1 PLN.

Rejestracja w Kasynie Betsafe - bonus 100% do 900 PLN + 50 free spinów!

W tym tygodniu, jako pierwszą misję do wykonania masz Przystanek Sztokholm. Wpłać i obróć 80 PLN, na dowolnie wybranych przez siebie slotach. Za spełnienie tego warunku otrzymasz 20 darmowych obrotów na slocie Gonzo’s Quest. Po ukończeniu pierwszego zadania czeka Cię Rozwiązywanie zagadek. Zagadka zostanie ujawniona w Centrum Powiadomień. Rozwiąż ją i zagraj za 300 PLN w grze, która jest jej rozwiązaniem. Jeżeli Ci się powiedzie i obrócisz wymaganą kwotę to otrzymasz następną zagadkę wraz z 30 free spinami. Misja numer 3 należy do łatwych. Wystarczy obrócić 600 PLN na slocie Energoonz i odebrać bonus o wartości 100 PLN. W 4 zadaniu obracając 400 PLN na slocie Loaded, 400 PLN na slocie Myth i 400 PLN na slocie Aztec Idols, otrzymasz 75 darmowych spinów na Mega Fortune Dreams.

Grając w sloty kwalifikacyjne zbierasz punkty do Rankingu Vegas Dreams za zdobywanie osiągnięć, do których należą: slot India, w której należy odblokować jedną z trzech gier bonusowych i uruchomić tryb darmowych spinów ustawiając 3 symbole Scatter. Za wykonanie Tych zadań otrzymasz 7 punktów do rankingu. W slocie Lady of Fortune, należy ustawić trzy symbole Wild na linii wyrywającej otrzymasz 2 punkty. Gdy trzy symbole Wróżki pojawią się na tej linii wtedy możemy zebrać dodatkowych 5 punktów do rankingu. Jeśli szczęście Ci dopisze być może znajdziesz się w Rankingu Vegas Dreams i pojedziesz na wycieczkę swoich marzeń. Każdy wie, że szczęściu trzeba pomagać, żeby wygrać trzeba grać!

Oceń artykuł