Betsson: Darmowe spiny na Jazz of New Orleans mobile

Od 8 do 14 lipca za depozyt i obrót na Klasykach Betssona otrzymasz darmowe spiny na slocie Jazz of New Orleans w wersji mobilnej

W dniach od 1 lipca do 11 sierpnia 2015 masz okazję na dołączenie do gorącej promocji "Lato z jackpotem" Kasyna Betsson. Tylko tu czeka na wszystkich uczestników milion darmowych spinów do wykorzystania na jedynych w swoim rodzaju Klasykach Betssona.

Jeśli zaciekawiła Cię ta oferta - zapisz się. Oprócz promieni gorącego słońca czekają na Ciebie darmowe spiny. Obróć codziennie minimum 100 PLN na jednym z wybranych przez siebie Klasyków Betssona, a natychmiast otrzymasz 10 free spinów na grę tygodnia - Jazz of New Orleans. Do wytypowanych Klasyków zaliczają się takie sloty jak: Cowboy Treasure, Gem Drop, Hunt for Gold, Jazz of New Orleans, Monster Smash, Mr Toad, Oily Business, Piggy Bank, Ring the Bells and Spin i Win. Można w nich wygrać ogromne jackpoty. W ubiegłym roku, 2.282 graczy zdobyło jackpoty o łącznej wartości ponad 20 mln PLN.

Rejestracja w Kasynie Betsson - bonus do 500 PLN oraz 50 free spinów

W tym tygodniu każdego dnia możesz otrzymać maksymalnie 10 darmowych obrotów na slot Jazz of New Orleans w wersji mobilnej. Będą one dostępne bezzwłocznie po spełnieniu założenia. Masz czas na wykorzystanie dodatkowych obrotów do północy następnego dnia. Jeśli darmowe spiny przyniosą Ci jakąś wygraną należy dokonać obrotu tej kwoty minimum 35-krotnie przed możliwością wypłaty w ciągu 24 godzin - pozostawione przepadną. Pamiętaj o jednej zasadzie-w pierwszej kolejności obracasz własnymi środkami, później bonusowymi.


To nie koniec tej oferty. Jeśli zagrasz w każdym dniu za minimum 200 PLN, na wyżej wymienionych Klasykach Betssona na urządzeniu mobilnym takim jak smartfon, tablet itp. Zakwalifikujesz się do cotygodniowego losowania zegarków firmy Apple. W całej akcji masz okazję zdobyć maksymalnie 42 losy na losowanie Apple Watch. Jeśli zostaniesz wylosowany, obsługa Kasyna Betsson niezwłocznie skontaktuje się z Tobą do godziny 12:00. Nagroda zostanie przesłana na adres podany przez zwycięzcę. Niestety zegarka nie można wymienić na równowartość w gotówce.

Każdy gracz, któremu uda się rozbić jackpota zapewni sobie miejsce w klasyfikacji generalnej. Pięciu najlepszych z najwyższą sumą wygranego jackpota otrzyma 11 sierpnia vouchery podróżne. W każdy wtorek i piątek będą aktualizowane do godziny 18:00 wyniki w tabeli rankingowej. Zwycięzca otrzyma 10.000 PLN, następni w kolejności gracze z miejscami od 2 do 5 otrzymają vouchery warte 4.000 PLN. Nie ma możliwości wymiany tego czeku na gotówkę.

Przyłącz się do letniej promocji. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Betsson to zarejestruj się, a czeka na Ciebie bonus powitalny. Za depozyt minimum 40 PLN otrzymasz dodatkowo 100% do 500 PLN oraz 50 darmowych spinów na jackpotowy slot Mega Fortune Dreams. Bonus podlega warunkom obrotu. W tym przypadku należy go obrócić 35x przed ewentualną wypłatą.


Nie odkładaj decyzji o udziale w promocji "Lato z jackpotem"i graj w swoje ulubione Klasyki Betssona: Cowboy Treasure, Gem Drop, Hunt for Gold, Jazz of New Orleans, Monster Smash, Mr Toad, Oily Business, Piggy Bank, Ring the Bells and Spin & Win, które przyniosą Ci każdego dnia 10 darmowych spinów na Jazz of New Orleans w wersji mobilnej,być może przyczynią się one do Twojej wielkiej wygranej!

Oceń artykuł