Betsson: Poniedziałkowe darmowe spiny na Stickers

W każdy poniedziałek za depozyt i obrót min. 40 PLN w Kasynie Betsson odbierz 10 darmowych spinów na slocie Stickers

Ciepły, wakacyjny tydzień w kasynie Betsson zaczynamy od ciekawej oferty, jaką są darmowe obroty. W poniedziałek zapraszamy po odbiór 10 darmowych spinów na slot Stickers. To naprawdę idealna letnia gra, w którą można grać i wygrywać bez końca. Na bębnach znajdziesz pełno soczystych owoców takich jak: truskawki, jagody, kiwi, pomarańcza oraz symbole kart od Asa po 10. Ponadto czerwonego pika, który jest symbolem wild.

Rejestracja w Betsson - bonus do 500 PLN oraz 50 free spinów

Jeśli masz ochotę na chwilę relaksu w towarzystwie kolorowych owoców, z których wypływają soczyste wygrane na slocie Stickers w Kasynie Betsson, zapisz się do promocji. Dokonaj wpłaty nie mniejszej niż 40 PLN i obróć ją na automatach dostępnych w Betssonie. Masz okazję skorzystać ze slotów z progresywnym jackpotem, ale także z wielu nowości. Po obróceniu tej kwoty przejdź do promocyjnego slotu Stickers, gdzie czeka na Ciebie 10 free spinów. Z otrzymanych spinów należy skorzystać tylko do północy we wtorek, po tym czasie przepadną. Wygrane z nich należy obrócić 35 razy przed możliwością ich wypłaty.


Nowym graczom Kasyno Betsson dedykuje wyśmienity pakiet powitalny. Jeśli zarejestrujesz się i zdeponujesz środki po raz pierwszy do twojej kwoty otrzymasz dodatkowe 100% do 500 PLN. Oprócz tego, jeśli Twój depozyt będzie większy niż 40 PLN, otrzymasz 50 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams. Aby skorzystać z dodatkowych rund, należy za nie zagrać do niedzieli danego tygodnia, a wygrane obrócić 35x w ciągu doby. Rozchmurz się, nikt nie lubi poniedziałku, chyba, że niesie on ze sobą wspaniałą rozrywkę z dużą możliwością wygranej na slocie Stickers!

Oceń artykuł