Betsson: Darmowe spiny na Piggy Bank mobile

W piątek za depozyt i obrót min. 40 PLN w Kasynie Betsson otrzymasz 15 darmowych spinów na mobilny slot Piggy Bank

Piątek w Kasynie Betsson to okazja do otrzymania darmowych spinów na slot Piggy Bank. Jeśli masz ochotę uczestniczyć w tej promocji, zapisz się! Zrób depozyt w kwocie 40 PLN lub więcej i obróć go na dowolnym automacie w Kasynie Betsson. Nie ma znaczenia, jaki slot wybierzesz - baw się dobrze. Po spełnieniu tego warunku odbierz 15 darmowych spinów na slocie Piggy Bank Mobile.

Załóż konto w Betsson i odbierz 50 spinów + do 500 PLN za free

Z oferty Kasyna Betsson może skorzystać każdy gracz, który w piątek zapisze się do promocji. Otrzymane spiny należy wykorzystać do godziny 23:59 w sobotę, a wygrane z nich obrócić 35 razy. Obrotu możesz dokonać na dowolnych grach w wersji mobilnej lub stacjonarnej Kasyna Betsson.

Spróbuj szczęścia w Kasynie Betsson. W nim na dobry początek otrzymasz super bonus powitalny w wysokości 100% do 500 PLN, który pozwoli Ci na wyższe stawki lub dłuższą zabawę. Oprócz tego, jeśli Twój depozyt będzie większy niż 40 PLN, otrzymasz 50 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams. Aby skorzystać z dodatkowych spinów, musisz za nie zagrać do niedzieli danego tygodnia, a wygrane obrócić 35x w 24 godzin. Wykorzystaj 15 darmowych spinów na świetnym slocie Piggy Bank w wersji mobilnej a być może spełnisz swoje marzenia o wielkiej wygranej! Dołącz do piątkowej oferty Kasyna Betsson - graj i wygrywaj gdziekolwiek się znajdziesz!

Oceń artykuł