Betsson: Turniej o Mistrzostwo Betssona 2015

Od 29 do 3 sierpnia zawalcz o Mistrzostwo Betssona 2015 na slotach Steam Tower, Jack Hammer oraz Twin Spin

To już trzeci tydzień kwalifikacji do Mistrzostw Betssona 2015 roku. Tak jak w poprzednich tygodniach zostają zorganizowane kwalifikacje do uczestnictwa w finale w Kasynie Portomaso na Malcie. W dniach od 29 lipca do 4 sierpnia można wziąć udział w dwóch turniejach - slotowym i stołowym. 10 finalistów turnieju Kasyna Betsson przy stołach oraz 10 finalistów gier slotowych otrzyma nagrody gotówkowe, a zwycięzca pakiet wyjazdowy na Maltę wartości 40.000 PLN.

Rejestracja w Betsson - bonus do 500 PLN i 50 free spinów

Biorąc udział w grach turniejowych Kasyna Betsson, należy zebrać jak najwyższe wygrane w ciągu 20 rozegranych rund. Minimalny zakład za rundę to 2 PLN. Aby wejść do rankingu należy rozegrać minimum 100 rund. Zwycięzcą eliminacji zostanie zawodnik zajmujący 1 miejsce w tabeli rankingowej w momencie zakończenia turnieju. Mistrzowie gier slotowych i stołowych zagrają na żywo na Malcie. Zwycięzca gier stołowych w Blacjacka lub w ruletkę, natomiast slotowych w gry wrzutowe.

W dniach od 29 lipca do 4 sierpnia rywalizacja w turnieju o Mistrzostwo Betssona w grach slotowych odbywa się na slotach: Twin Spin, Steam Tower oraz Jack Hammer. W turnieju dla gier stołowych na Blackjack Classic. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 5 sierpnia do godziny 18:00. Nagrodę należy zaakceptować w ciągu 72 godzin.

Zwycięzcy obu wyścigów z tego tygodnia wygrają 1 pakiet na Maltę dla 2 osób, który zawiera, bilety lotnicze w dwie strony, pokój w hotelu oraz wejściówkę na Mistrzostwa Betssona, który odbędzie się między 16 a 18 października 2015 roku.


Zawodnik zajmujący II miejsce otrzyma 1.000 PLN, za III miejsce 400 PLN, a za miejsca od IV do X każdy po 200 PLN. Jeśli dwóch lub więcej zawodników zakończy współzawodnictwo z tym samym wynikiem, zwycięzcą zostanie ten, który rozegrał większą ilość rund. Swoje postępy w turnieju można sprawdzać na aktualizowanej na żywo tabeli rankingowej w grach turniejowych na swoim komputerze.

Z promocji mogą skorzystać stali gracze jak i osoby, które dopiero teraz zarejestrują konto w Kasynie Betsson. Za pierwszy depozyt w wysokości 40 PLN lub więcej otrzymasz dodatkowy bonus 100% do 500 PLN oraz 50 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams. Otrzymaną premię należy obrócić 35x przed ewentualną wypłatą.

Dołącz do Turnieju o Mistrzostwo Betssona 2015 i wygraj pakiet wyjazdowy na Maltę. Trzeci tydzień turniejowy już ruszył! Od 29 lipca do 4 sierpnia graj przy stole w Blackjack Classic lub w 3 gry turniejowe na slotach: Steam Tower, Jack Hammer oraz Twin Spin.

Oceń artykuł