Betsson: "Codzienne nagrody w Kasynie na Żywo"

Do 28 lutego w promocji Betsson "Codzienne nagrody w Kasynie na Żywo" odbieraj gotówkę i free spiny na Mega Fortune

W dniach od 15 do 28 lutego przygotuj się na kolejną promocję w Kasynie Betsson. Tym razem serwis obdaruje amatorów gry przy stołach lubiących ruletkę i blackjacka. W ciągu pierwszego tygodnia możesz liczyć na nagrody gotówkowe, w drugim tygodniu na darmowe spiny na Mega Fortune. Jak już wspomnieliśmy oferta podzielona została na dwie tury: 15-21.02 oraz 22-28.02 2016 roku!

Zarejestruj się w Kasynie Betsson: 50 darmowych spinów i 500 PLN za free

W dniach od 15 do 21 lutego każdy gracz w kasynie na żywo, który usiądzie przy stole blackjacka i wygra pierwsze pojedyncze rozdanie w danym dniu otrzyma 80 PLN. Taka sama nagroda czeka gracza przy stole z ruletką. 80 PLN oczekuje na zwycięzcę pojedynczego zakładu, który obstawi pole z numerem 7. Oferta dotyczy tylko tych dwóch stołów. Bonusową gotówkę po spełnieniu warunków promocji otrzymacie następnego dnia do godziny 18:00. Wyjątkiem jest gra przy stołach w piątek, sobotę i niedzielę. W tym przypadku bonus trafi na Wasze konto dopiero w poniedziałek do godziny 18:00. Otrzymane środki należy obrócić 35x na grach w kasynie i należy tego dokonać w ciągu 3 dni, bo po tym terminie zostaną anulowane. Podczas obrotu stawiacie najpierw własne środki, a następnie bonusowe.

Od 22 do 28 lutego kontynuując grę przy stołach w jackblacka i ruletkę w kasynie na żywo masz okazję na zdobycie 175 darmowych spinów. W każdy dzień obstawiając w ruletce 120 PLN lub trafiając w blackjacku dwie karty tego samego koloru to jest tak zwany kolor( A-10, A-J, A-Q, lub A-K w kierach, karo, pikach lub treflach) zgarniesz 25 darmowych spinów na slocie Mega Fortune.

Do odbioru nagrody nie zalicza się wygrana "Bet Behind". Free spiny należy spożytkować do północy w dniu dodania na konto, niewykorzystane zostaną utracone. Wygrane z nich podlegają warunkom obrotu, w tym przypadku należy je postawić 35 razy. Jest na to 1 dzień.

W ciągu dwóch tygodni masz okazję zdobyć 560 PLN oraz 175 darmowych spinów i to w tak przyjemny sposób. "Codzienne nagrody w Kasynie na Żywo" to bardzo atrakcyjna promocja dająca wiele zadowolenia i rozrywki, gdzie oprócz wysokich wygranych czekają bonusy i darmowe spiny. Jeśli jesteś tu pierwszy raz i nigdy nie grałeś na prawdziwe pieniądze zarejestruj się. W Kasynie Betsson na nowych graczy czeka bonus powitalny. Podczas pierwszego depozytu na kwotę minimum 40 PLN czeka bonus 100% do 500 PLN plus 50 darmowych spinów na Mega Fortune Dreams.

Zarówno podwojenie depozytu jak i darmowe spiny mogą stać się początkiem wielkiej przygody w Kasynie Betsson. Bonus przyda się na dalszą grę i pomnażanie gotówki. Darmowe spiny na slot Mega Fortune być może pomogą w rozbiciu jackpota i dołączenie do wielkich zwycięzców. Zatem zarejestruj się i weź udział w promocji w Kasynie na żywo przy stołach blackjacka oraz ruletki. Nagrody czekają!

Oceń artykuł