Betsson: 10 free spinów bez depozytu na Moonshine Riches

Kasyno Betsson dodaje 10 darmowych spinów bez depozytu na slot Moonshine Riches

Betsson blisko zakończenia świąt. Kolejny raz rozbija bank z promocją bez depozytu!Święty Mikołaj w Kasynie Betsson każdego wyjmuje ze swojego worka ekstra prezenty. W niedzielę, 22 grudnia 2019 roku na wszystkich graczy Kasyna Betsson czeka pakiet 10 darmowych spinów bez depozytu na slot Moonshine Riches. Każdy gracz, który uruchomi slot Moonshine Riches podczas Happy Hour w Kasynie Betsson, otrzyma 10 darmowych spinów bez depozytu.

Betsson to rozrywka onlinePromocja aktywna jest między godziną 17:00 a 18:00. Aby otrzymać pakiet darmowych spinów bez depozytu na slot Moonshine Riches należy zapisać się do promocji "Świąteczna Fabryka Prezentów". Free spiny na slocie Moonshine Riches w Kasynie Betsson będą dostępne na koncie gracza przez dobę.

Zdobyte środki, które zostały uzyskane przy pomocy darmowych spinów na slocie Moonshine Riches przed wypłatą należy obrócić. W Kasynie Betsson wymagany jest obrót środków na koncie bonusowym co najmniej 35 razy, w ciągu 72 godzin. W promocji obowiązuje także standardowy regulamin, który jest dostępny na stronie serwisu.

Najlepsze gry hazardowe dostępne w Betsson
Nasza ocena artykułu pt. Betsson: 10 free spinów bez depozytu na Moonshine Riches: 10/10
Autor oceny: Redakcja

Oceń artykuł