Betsson: Turniej o Mistrzostwo Betssona 2015

Od 22 do 28 lipca w turnieju Kasyna Betsson zawalcz o Mistrzostwo Betssona 2015 i wygraj 40 000 PLN

Przed nami drugi tydzień kwalifikacji do Mistrzostw Betssona 2015 roku. Również w tym tygodniu od 22 do 28 lipca rozegrane zostaną dwa turnieje kwalifikujące do finału w kasynie Portomaso na Malcie. Można wziąć udział w obu turniejach - slotowym i stołowym. 9 finalistów turnieju przy stołach oraz 9 finalistów gier slotowych otrzyma nagrody finansowe, a zwycięzca pakiet wyjazdowy na Maltę wartości 40.000 PLN.

Rejestracja w Kasynie Betsson - odbierz do 500 PLN za free oraz 50 darmowych spinów

Zwycięzca każdego turnieju zakwalifikuje się do rozgrywek finałowych na żywo w Mistrzostwach Betssona na Malcie. Grając w gry turniejowe, należy zebrać jak najwyższe wygrane w ciągu 20 rozegranych rund. Minimalny zakład za rundę to 2 PLN. Aby zakwalifikować się do rankingu należy rozegrać minimum 100 rund.

Przodownikiem turnieju zostanie zawodnik zajmujący 1 miejsce w tabeli rankingowej w momencie zakończenia turnieju. Rekordziści gier slotowych i wrzutowych zagrają na żywo na Malcie. Zwycięzca gier stołowych w blacjacka lub w ruletkę, natomiast slotowych w gry wrzutowe.


Ten tydzień rywalizacja w turnieju o Mistrzostwo Betssona w grach wrzutowych odbywa się na slotach: Glow, Flowers, Tornado Farm Escape. W turnieju dla gier stołowych na European Roulette. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni dzień po zakończeniu turnieju do godziny 18:00. Nagrodę należy zaakceptować w ciągu 72 godzin. W przypadku odrzucenia nagrody, kolejny gracz z listy rankingowej otrzyma nagrodę.


Również i w tym tygodniu zwycięzcy obu wyścigów wygrają 1 pakiet na Maltę dla 2 osób, który zawiera, bilety lotnicze w dwie strony, pokój w hotelu oraz wejściówkę na Mistrzostwa Betssona, który odbędzie sie między 16 a 18 października 2015 roku.

Pula nagród dla pozostałych zawodników w poszczególnych turniejach to 2.800 PLN. Gracz zajmujący II miejsce otrzyma 1.000 PLN, za III miejsce 400 PLN, a za miejsca od IV do X każdy po 200 PLN. Jeśli dwóch lub więcej graczy zakończy rywalizację z tym samym rezultatem, zwycięzcą zostanie ten, który rozegrał większą ilość rund. Swoje postępy w turnieju możesz sprawdzać na aktualizowanej na żywo tabeli rankingowej w grach turniejowych na swoim komputerze.


Z oferty mogą skorzystać zarejestrowani już klienci jak również osoby, które dopiero teraz zarejestrują konto gracza w Kasynie Betsson. Za pierwszą wpłatę środków w wysokości 40 PLN lub więcej otrzymasz dodatkowy bonus 100% do 500 PLN oraz 50 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams. Dodaną premię należy obrócić 35x przed ewentualną wypłatą.


Przyłącz się do Turnieju o Mistrzostwo Betssona i zdobądź pakiet wyjazdowy na Maltę. Drugi tydzień turniejowy już ruszył! Od 22 do 28 lipca graj przy stole w European Roulette lub w 3 gry turniejowe na slotach: Flowers, Glow lub Tornado Farm Escape. Życzymy powodzenia!

Oceń artykuł