Betsson: Turnieje "Betsson Champoinship"

Od 15 do 21 lipca weź udział w turnieju o Mistrzostwo Betssona z pulą nagród 40 000 PLN

W dniach od 15 lipca do 8 września, przez kolejne 8 tygodni rozgrywane będą dwa turnieje o Mistrzostwo Betssona "Betsson Champoinship". W każdym tygodniu odbędzie się jeden turniej dla gier slotowych oraz jeden turniej dla gier stołowych. Zwycięzca cotygodniowych eliminacji zakwalifikuje sie do finału, który odbędzie się od 16 do 18 października w kasynie Portomaso na Malcie. W każdym tygodniu 9 finalistów otrzyma nagrody finansowe, a zwycięzca pakiet wyjazdowy na Maltę o wartości 40.000 PLN.

Rejestracja w Betsson - bonus 100% do 500 PLN oraz 50 free spinów

Każdy tydzień turniejowy rozpoczyna się w środę o godzinie 17:00 i kończy we wtorek o 23:59. Gracze mogą wziąć udział w obu turniejach (slotowym i stołowym). Zwycięzca tygodniowego turnieju zakwalifikuje się do rozgrywek finałowych na żywo w Mistrzostwach Betssona na Malcie. Co tydzień obowiązują inne gry turniejowe, których celem jest osiągnięcie jak najwyższych wygranych w 20 kolejnych rozegranych po sobie rund. Minimalny zakład to 2 PLN za rundę. Aby zakwalifikować się do rankingu należy rozegrać minimum 100 spinów.

Zawodnik uplasowany na 1 miejscu w tabeli rankingowej w momencie zakończenia turnieju zostanie zwycięzcą tygodnia. Triumfatorzy gier slotowych i stołowych zagrają na żywo na Malcie. Zwycięzca gier stołowych w BlackJacka lub w ruletkę, natomiast wrzutowych w gry slotowe.

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona dzień po zakończeniu turnieju do godziny 18:00. Serwis Kasyna Betsson skontaktuje się z finalistami telefonicznie lub e-mailowo. Nagrodę należy zaakceptować w ciągu 3 dni. W przypadku odrzucenia wygranej, kolejny gracz z listy rankingowej otrzyma nagrodę.

Pierwszy tydzień turnieju zapowiada sie emocjonująco. Od 15 do 21 lipca do turnieju o Mistrzostwo Betssona wybrano sloty: Fruit Shop, Gonzo`s Quest oraz The Invisible Man w turnieju wrzutowym oraz Black Jack Classic w turnieju stołowym. Suma nagród dla zawodników w poszczególnych turniejach zajmujących od 2 do 10 miejsca to 2.800 PLN. Uczestnik za II miejsce otrzyma 1.000 PLN, za III miejsce 400 PLN, a za miejsca od IV do X każdy po 200 PLN. Jeśli dwóch lub więcej graczy zakończy współzawodnictwo z tym samym wynikiem, zwycięzcą zostanie ten, który rozegrał większą ilość rund. Swoje postępy w turnieju można obserwować na bieżąco w tabeli rankingowej w grach turniejowych na swoim komputerze.

Finalista cotygodniowego turnieju wygra jeden podwójny pakiet na Maltę, który zawiera, bilety lotnicze w dwie strony, zakwaterowanie oraz wejściówkę na Mistrzostwa Betssona dla 2 osób. "Betsson Champoinship" odbędzie sie od 16 do 18 października 2015 roku.

Jeżeli nabrałeś chęci, zostania Mistrzem Betssona, a nie posiadasz jeszcze konta w tym serwisie, to jest to świetna okazja, aby zarejestrować się i przy pierwszym depozycie powyżej 40 PLN otrzymać bonus powitalny 100% do 500 PLN oraz 50 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams za darmo. Bonus należy obrócić 35x przed ewentualną wypłatą.

Pierwsze rozgrywki turniejowe na slotach Fruit Shop, Gonzo`s Quest i The Invisible Man oraz przy stole Blacj Jacka już ruszyły i potrwają do 21 lipca. Przyłącz się i walcz o miano Mistrza Betssona. Za tydzień czeka następny turniej z nowymi grami, graj i wygrywaj!

Oceń artykuł