Betsson: Loteria na slocie Spin Party

Od 10 do 30 sierpnia zbieraj losy na slocie Spin Party w Kasynie Betsson i wygraj rejs po Karaibach, a także inne atrakcyjne nagrody

2015-08-31 06:17 PROMOCJE KASYNO BETSSON
Marzy Ci się rejs na pokładzie luksusowego statku po ciepłych wodach Karaibów? Teraz masz okazję spełnić to marzenie i wygrać 9 dniowy rejs w samym środku naszej zimy. Play`nGo we współpracy z Kasynem Betsson przygotowało promocję nowego slotu Spin Party. Graj między 10 a 30 sierpnia i zbieraj wejściówki na losowanie luksusowego rejsu po Karaibach oraz iPada Mini 2.

Rejestracja w Betsson - bonus do 500 PLN i 50 free spinów

Za każde obrócone 20 euro na slocie Spin Party w Kasynie Betsson otrzymasz wejściówkę na losowanie tej ekscytującej wycieczki. Czym więcej będziesz grać tym większe Twoje szanse na otrzymanie nagrody. Nie ma limitu na liczbę zebranych losów. Zwycięzca nagrody głównej, którą jest wycieczka po Karaibach dla 2 osób zostanie wyłoniony 1 września 2015 roku. Zostanie on poinformowany o tym wydarzeniu do godziny 18:00 w dniu losowania. Pakiet Rejs po Karaibach zawiera przeloty w dwie strony do/z Kopenhagi lub Sztokholmu, w wybranym przez zwycięzcę okresie (między grudniem 2015 a marcem 2016) oraz zakwaterowanie w pierwszym i ostatnim dniu rejsu. Pakiet zawiera usługi All Inclusive na pokładzie statku Celebrity Reflexion. Nagrody tej nie można wymienić na gotówkę.

To jeszcze nie koniec prezentów. Obracając przynajmniej 50 euro na slocie Spin Party masz trzy szanse na cotygodniowe losowanie iPada Mini 2. Pierwsze losowanie odbędzie się 17 sierpnia, weźmiesz w nim udział jeśli zagrasz za przynajmniej 50 euro między 10 a 16 sierpnia. Drugie losowanie odbędzie się 24 sierpnia - weźmiesz w nim udział obracając przynajmniej 50 euro na slocie Spin Party między 17 a 23 sierpnia. Trzecie i ostatnie losowanie przypada na 31 sierpnia. Zakwalifikujesz się do niego grając za przynajmniej 50 euro między 24 a 30 sierpnia. W każdym tygodniu można otrzymać tylko jedną wejściówkę na losowanie iPada Mini 2. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej telefonicznie lub za pośrednictwem e-maila. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 2 tygodni od daty cotygodniowego losowania.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Kasynie Betsson to zarejestruj się. Na dobry początek dostaniesz bonus powitalny w wysokości 100% do 500 PLN. Dodatkowo, jeśli Twój depozyt będzie wynosił minimum 40 PLN, otrzymasz 50 darmowych obrotów na slot Mega Fortune Dreams. Aby skorzystać z dodatkowych spinów, musisz za nie zagrać do niedzieli danego tygodnia, a wygrane obrócić 35x w ciągu doby. Przyłącz się do promocji, zagraj w Spin Party w Kasynie Betsson i spełniaj swoje marzenia. Być może to Ty będziesz pławić się w luksusach na rejsie po Karaibach!

Oceń artykuł