Betsson: Turniej o Mistrzostwo Betssona 2015

Od 19 do 25 sierpnia zawalcz w turnieju Kasyna Betsson o pakiet wyjazdowy na Maltę o wartości 40 000 PLN

Przed Tobą kolejny tydzień turniejowych zmagań o Mistrzostwo Betssona - "Betsso Champoinship". W dniach od 19 do 25 sierpnia odbędzie się 1 turniej dla gier slotowych oraz jeden turniej dla gier stołowych. Zwycięzca każdej rozgrywki zakwalifikuje się do finału, który odbędzie się jesienią w kasynie Portomaso na Malcie. Zwycięzca otrzyma pakiet wyjazdowy na Maltę wartości 40.000 PLN, a 9 finalistów nagrody pieniężne.

Odbierz bonus powitalny Betsson - 100% do 500 PLN oraz 50 free spinów

Turniej Kasyna Betsson rozpoczyna się w środę o północy i kończy we wtorek o 23:59. Można wziąć udział w obu turniejach (slotowym i stołowym). Rekordzista każdego turnieju zakwalifikuje się do rozgrywek finałowych na żywo w Mistrzostwach Betssona na Malcie. W tym tygodniu obowiązują gry turniejowe dla gier wrzutowych: Jack and the Beanstalk, Jackpot 6000, Stickers. W turnieju dla gier stołowych: European Roulette. Twoim celem jest zebranie najwyższych wygranych w ciągu 20 rozegranych rund. Minimalny zakład za rundę to 2 PLN. Aby zakwalifikować się do rankingu należy rozegrać minimum 100 rund.

Zawodnik uplasowany na 1 miejscu w tabeli rankingowej w momencie zakończenia turnieju zostanie zwycięzcą turnieju który zagra na żywo na Malcie(osobno dla gier slotowych i wrzutowych). Zwycięzca gier stołowych w blackjacka lub w ruletkę, slotowych w gry wrzutowe.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni dzień po zakończeniu turnieju do godziny 18:00. Betsson skontaktuje się z wygranymi telefonicznie lub mailowo. Nagrodę należy zaakceptować w ciągu 72 godzin. W przypadku odrzucenia nagrody, kolejny gracz z listy rankingowej otrzyma nagrodę.

Zwycięzca cotygodniowego turnieju wygra 1 pakiet na Maltę dla 2 osób, który odbędzie sie między 16, 18 października 2015 roku. Gracz zajmujący II miejsce otrzyma 1.000 PLN, za III miejsce 400 PLN, a za miejsca od IV do X każdy po 200 PLN. Jeśli dwóch lub więcej graczy zakończy rywalizację z tym samym rezultatem, zwycięzcą zostanie ten, który rozegrał większą ilość rund.

Jeśli nie jesteś graczem Kasyna Betsson, a masz ochotę na ten turniej to zarejestruj się, a otrzymasz pakiet powitalny. Za pierwszy depozyt w wysokości minimum 40 PLN otrzymasz bonus 100% do 500 PLN oraz 50 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams. Bonus należy obrócić 35x przed wypłatą.

Przyłącz się do Turnieju o Mistrzostwo Betssona i zdobądź pakiet wyjazdowy na Maltę! Graj od 19 do 25 sierpnia w gry turniejowe przy stole w European Roulette lub w 3 gry na slotach: Jackpot 6000, Stickers lub Jack and the Beanstalk i wygrywaj! Powodzenia!

Oceń artykuł