Gorączka złota w Kasynie Betclic na slocie Gonzo's Quest

W każdy weekend wpłacając depozyt do Kasyna BetClic otrzymasz reload bonus 25% do 800 PLN do wykorzystania na slocie Gonzo's Quest

Kasyno Betclic - czytaj recenzję - zaprasza wszystkich swoich fanów do swojego serwisu, w którym zorganizowało wspaniałą promocję „Gorączka złota z Gonzo” na slocie Gonzo’s Quest. Masz ochotę miło spędzać czas podczas weekendów i przy okazji zdobyć trochę gotówki? Promocja trwa od piątku do niedzieli. Jeżeli zarejestrujesz się, logując na swoim koncie, klikając „odbierz bonus” możesz odebrać 25% reload bonusu do 800 PLN od pierwszych trzech wpłat na swoje konto. Wpłać depozyt w wysokości minimum 40 zł i zagraj w Gonzo`s Quest na komputerze lub jak wolisz na urządzeniu mobilnym, a być może znajdziesz ukryty w niej skarb.

Przez trzy dni weekendu masz okazję zdobyć premię. Promocja potrwa do 31 grudnia 2015 roku do godziny 23:59. Jeśli się zalogujesz i wpłacisz środki, automatycznie bonus zostanie przelany na Twoje konto. Będziesz mógł go wykorzystać tylko na slocie Gonzo`s Quest, zarówno na stronie desktopowej jak i na stronie mobilnej. Pamiętaj, że bonusy są gotówką i podlegają 35-krotnemu obrotowi przed ich wypłatą. Masz problemy z obrotem? Pomoc znajdziesz tutaj.

Zarejestruj się w Kasynie BetClic i odbierz bonus 500% do 200 PLN za free!!!

Warto też wspomnieć o ważnym wpisie w regulaminie - „Gracz kwalifikujący się do otrzymania bonusu od depozytu nie może stawiać indywidualnych zakładów, które będą równe lub wyższe od 50 PLN. Jeżeli postawisz zakład wyższy niż tylko pierwsze 50 PLN, to taki zakład weźmie udział w obrocie bonusem. Wszelkie wygrane pochodzące z tej nadwyżki będą podlegały dodatkowemu, 35-krotnemu obrotowi. Czyli dla przykładu, jeżeli postawisz zakład w kwocie 100 PLN i wygrasz 400 PLN, to 50 PLN z Twojego zakładu będzie zaliczane do warunków obrotu bonusem, 200 PLN z Twoich wygranych będzie musiało zostać ponownie obrócone 35 razy. Obrót ten będzie musiał być wykonany dodatkowo, oprócz początkowej kwoty bonusu”.

Gonzo’s Quest to innowacyjny slot z grafiką 3D znanej i lubianej sieci Netent . Ten jednoręki bandyta, zbudowany został według nowatorskiego rozwiązania graficznego. Symbole pojawiające się na ekranie spadają z góry na dół, tworzą linie- wygrywające lub nie. Dołącz do naszego poszukiwacza przygód w pasjonującej wyprawie po skarb ukryty głęboko w dżungli. Zapraszamy do skorzystania z promocji polecanego przez nas serwisu! Miłej zabawy i wysokich wygranych-może to Ty znajdziesz w Kasynie Betclic te złote miasto!

Oceń artykuł