Betsson: Wielkanocna zagadka

Do 28 marca zgadnij ile jajek ukryto w samochodzie Kasyna Betsson i wygraj BMW 116i

2016-03-28 10:06 PROMOCJE KASYNO BETSSON
Bmw w wielkanocnym konkursie betssonJuż niebawem, do drzwi jednego z graczy zapuka wielkanocny zajączek. Jako wysłannik Kasyna Betsson, przekaże szczęśliwemu zwycięzcy kluczyki do samochodu. Oczywiście, w zestawie do nich będzie także auto, które ze względu na rozmiary przekraczające możliwości zajączkowego koszyka, dotrze do adresata nieco później.

Jeśli chcesz przekręcić kluczyki w stacyjce BMW 116i hatchback i odjechać z piskiem opon, rozwiąż świąteczną zagadkę. Już dziś Zaloguj się do serwisu, odwiedź zakładkę promocji i odpowiedz na pytanie: ile wielkanocnych jaj pomieści ten wspaniały samochód?

Otwórz konto w Kasynie Betsson i odbierz 50 darmowych spinów oraz do 500 PLN za darmo

Wielkanocny konkurs w betssonZałoga Kasyna Betsson już wie. Wszak upychała pisanki do auta spory kawałek czasu. Doceniamy starania, bowiem promocja zapowiada się intrygująco! Odgadniesz magiczną liczbę, która pozwoli Ci zgarnąć BMW? Każdy użytkownik serwisu może wskazać swój pierwszy typ zupełnie bez zobowiązań. Kolejne nominacje będą możliwe po uprzednim obróceniu 40 PLN, na dowolnych grach slotowych. Korzystając z dodatkowych typów, gracz może podać swoją propozycje odpowiedzi tylko raz dziennie, aż do końca promocji. Oferta obowiązuje do 28 marca, a ostatnia szansa na rozwikłanie zagadki wybije wraz z godzina 23:59.

Zagadka kasyna betsson wielkanoc 2016Wygrywa osoba, która poda właściwą odpowiedź lub najbliższą prawdy, a o swoim sukcesie zostanie poinformowana droga mailową, 28 marca. Warto sprawdzić przed przystąpieniem do zabawy, czy Twój adres email zarejestrowany w serwisie jest aktualny. Czy już domyślasz się, ile kolorowych jajek pomieści BMW 116i? Pierwsza odpowiedź zupełnie za free! Każdy kolejny typ otrzymasz za 40 PLN obrócone na slotach i video slotach. Wszystko jasne? Rozpoczynamy wielkie odliczanie… a raczej liczenie! Oferta dostępna jest dla stałych i nowych graczy. Jeśli więc jeszcze nie posiadasz konta w Kasynie Betsson, dokonaj szybkiej rejestracji i odbierz bonus 100% do 1 000 PLN oraz 50 free spinów na grę Mega Fortune Dreams.

Oceń artykuł